↓ Like Us On Facebook ↓

Powered By Widget Craft

Flight - HD

Pas rreth 12 vitesh Robert Zemekis rixhiron film live action dhe ka zgjedhur për këtë rikthim të tij, historinë e vërtetë të Guip Uitaker(Denzel Washington) një piloti me probleme vartësie nga alkoli dhe droga. Pas një ulje të detyrueshme të pa imagjinueshme të aeroplanit i cili pëson probleme teknike gjatë një udhëtimi për në Atlanta, Guip do të konsiderohet si një hero, por kur fillojnë hetimet për të gjetur se çfarë kishte ndodhur në të vërtetë dhe se çfarë gabimi ishte bërë, pyetjet që do të shtroheshin do ishin më shumë se përgjigjet që mund të jepen….
Kliko per te pare filmin

Ler nje koment

Member
Powered By: Rri Kot
Blogger Template by Clairvo